آسا دارو پویش

تیم مدیریتی و پژوهشی آسا دارو پویش  در پاسخ  به نیاز فعلی و آتی بیماران مبتلا به زخم های عمیق و پر ترشح  و بیماران مبتلا به زخم های سطحی و خشک،  با تکیه بر سالها تجربه و فعالیت در حوزه سلامت، تخصص خود را در زمینه تولید محصولات پیشرفته ترمیم زخم به کار گرفته است.

این تیم کار خود را با هدف تولید پانسمان نوین با فرمولاسیونی جدید، برای مدیریت و درمان زخم های حفره ای و عمیق ناشی از دیابت، زخم بستر، سوختگی ، جراحی و استومی کار خود را آغاز نمود.

محصولاتی که همزمان چندین ویژگی شامل جاذب ترشحات زخم، آنتی میکروبیال، دبریدمان اتولیتیک، تسهیل روند گرانولاسیون، سهولت در استفاده، آنتی سپتیک و تسریع در روند ترمیم زخم را  به همراه دارد. این محصولات در قالب فرمت دارویی پودر ، هیدروژل ، هیدروکلوئید و محلول میباشد.

آسا دارو پویش محصولات و خدماتی را ارائه و توسعه می دهد، که زندگی را برای افرادی که شرایط پزشکی بسیار سخت دارند آسان تر می کند.

از طریق ارتباط نزدیک با افرادی که از محصولات ما استفاده می کنند، راه حل هایی ایجاد می کنیم که به نیازهای ویژه آنها پاسخ دهیم.

ما میدانیم که شرایط مراقبت های بهداشتی و درمانی برای مبتلایان به زخم، چقدر پیچیده است و چه پیامدهای جدی برای بیماران و افرادی که با آنها زندگی می کنند به همراه دارد. ما با محصولات و خدمات خود می خواهیم تفاوت واقعی را در کیفیت زندگی بیماران ایجاد کنیم.

با افزایش جمعیت جهان و افزایش سن افراد ، فشار بیشتری بر سیستم مراقبت های بهداشتی و درمانی وارد می شود. ما با ارائه راه حل های نوآورانه برآنیم تا به نتایج بهتر سلامتی در جامعه کمک می کنیم.

چشم‌انداز

دیدن و شنیدن و پاسخگویی به نیازهای بیماران و درمانگران

آسا دارو پویش با چشم انداز دیدن و گوش دادن به نیازهای کاربران ایجاد شده و با ارائه راه حل به نیاز آنها پاسخ داده و زندگی  را برای آنان آسانتر می کند.ما دائماً در تلاش برای توسعه این طرز فکر هستیم.

با دیدن و گوش دادن به نیاز آنها میتوانیم از دیدگاه کاربران  نگاه کنیم و به طور کامل زندگی آنها را درک کنیم، تنها در این صورت است که می توانیم راه حل هایی ارائه دهیم که واقعاً نیازهای آنها را برآورده ساخته و مراقبت را به جلو سوق دهند.

مأموریت

آسانترکردن و بالا بردن کیفیت زندگی برای بیماران

مأموریت آسادارو پویش این است که زندگی را برای افرادی که نیاز به مراقبت های بهداشتی و درمانی دارند، آسانتر کند. این امر هم به درک چالشهای پزشکی آنها و هم درک نگرانی‌های دیگر در زندگی آنها نیاز دارد. این امر می تواند مربوط به تمام موقعیتهای اجتماعی آنها باشد.

ما با دیدن و گوش دادن به بیماران، پرستاران و متخصصانی که به آنها اهمیت می دهند ، این درک را به دست می آوریم. این همان چیزی است که الهام بخش مابوده و ما را قادر می‌سازد محصولات و خدماتی را ارائه دهیم که می توانند تغییری ایجاد کنند.

ارزش‌های سازمانی

آسا دارو 

ارزش‌های ما، نحوه تفکر و عملکرد ما را هم به عنوان یک فرد و  هم به عنوان یک شرکت تعریف می کنند.

  • مسئولیت پذیری
  • احترام متقابل
  • ارتباط با کاربران
  • بهبود مستمر

مسئولیت پذیری

ما در قبال تصمیمات و اقدامات خود، پاسخگو هستیم. ما مسئولیت خود را جدی می گیریم و مسئولیت خود را در قبال بیماران، درمانگران، کارکنان، محیط زیست و جامعه میپذیریم  و اخلاق حرفه ای را در هر کاری که انجام می دهیم نشان خواهیم داد.

احترام متقابل

احترام به افراد و احترام به جامعه همیشه در قلب فرهنگ آسا دارو خواهد بود. احترام سنگ بنای ایجاد روابط نزدیک با کاربران است. ما به روابط شخصی و حرفه ای کاربرانی که  با آنها روبرو هستیم احترام عمیقی میگذاریم.

ارتباط نزدیک با کاربران

نزدیک بودن به همه کاربران و درمانگران هدف ما میباشد. ارتباط نزدیک با کاربران، نیاز به دیدن و شنیدن، توانایی همدلی و تعهد برای عمل به آنچه می آموزیم را دارد. همه ما وظیفه داریم پاسخگوی نیازهای کاربران باشیم و به آنها کمک کنیم.

ما گفتگوی صریح و صادقانه را ارج می نهیم با نزدیک بودن و همدلی، می توانیم فرهنگ “ما” را در آسا دارو ایجاد کنیم، فضایی که به یکدیگر گوش می دهیم و هرچه می توانیم برای آسانتر کردن زندگی کاربران، کاری انجام دهیم.

 بهبود مستمر

ما اشتیاق به ایجاد تغییر و بهبود مستمر داریم تا بتوانیم تفاوت را ایجاد کنیم، ما متعهد به دستیابی به آن هستیم. اشتیاق به تغییر و بهبود، به ما انگیزه می دهد تا روشهای جدیدی برای بهینه کردن کارها پیدا کنیم. ایجاد تغییرات بهینه و سریع  برای کسانی که به ما احتیاج دارند. ایجاد تفاوت واقعی در زندگی افرادی که از محصولات ما استفاده می کنند بزرگترین پاداش ماست.

ما برای ایجاد یک جایگاه چالش برانگیز ، الهام بخش و لذت بخش برای کار، نیاز به بهبود مستمرداریم.